Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz glacious #50725 üzenetére

    Adjon jobbakat akkor mellém is. Nem azzal van a bajom, hogy erősebb az ellen, de ez így kettős lehúzás, hogy küzdök egy goldossal tartom a lanet, egál harc és az unranked Jaxunket meg 0-8-ba taszítják. Őt már nem tudom kompenzálni, ahhoz platnak kéne lennem. Pl. már nem tudom kivel játszottam, bevonzott mindenféle goldos-plat alja társaságot, de így fullba. Csak én voltam silver meg az ellenfél Leona. Na az pl. tök jó meccs volt, izgalmas, feedermentes, semmi bajom nem volt vele, hoztam egy jó közepes statot, tettem amit kellett, szóval nem a színvonallal van baj sokszor, hanem a balansszal.

  • Enigma1945

    őstag

    válasz glacious #50725 üzenetére

    Ezzel nem értek egyet. Nem nyalom Yoda s.ggét, de teljesen ugyanez van velem is. Nem sírok! Nem kell ezt mondani, de amint elérem én is a 50 % winrate-t, azonnal kapom a horror csapattársakat. Én tegnap egy platinás ryze-t kaptam ellenfélnek, olyan pentát lenyomott, hogy csak lestünk most mi történt..nincs ezzel bajom, hogy erős az ellen, de ahogy Yoda is mondta, KAPJUNK AKKOR MI IS OLYAN csapattársat, akik méltóak hozzánk! Gyakran látom, hogy alig telt el 15 perc, és már azt látom csak a chatben:

    -noob cz kids
    -surr at 20 noobs
    -noob feeders
    -i go troll
    -i go afk

    és akkor nyerjél..
    érdekes ez, ha leesik a winratem 45 % köré, akkor rögtön kapok olyan jó csapattársakat hogy csak pislogok, ez velem is megeshet, (épp pár napja dobtam be ide egy képet ) de amint 50 % körül vagyok rögtön oda a szóló.

    Ez van, ezt kell szeretni.
    ja és nem, nem vagyok jó játékos, de a feedereknél biztos jobb.. :(( :((

    Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

Új hozzászólás Aktív témák