Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz Enigma1945 #50728 üzenetére

    Már ne haragudj, de a nagy szart nem sírsz. Rendszeresen linkeled be a meccseket, vagy panaszkodsz, amikor hulladék a csapatod. A tanácsokat pedig nem fogadod meg, mert a Riot úgysem akar feljebb engedni. És ez megy körülbelül egy hónapja :U

    A topikban nem tudunk mit csinálni az idiótákkal. Hiába linkelsz be ide 3-4 naponta egy screenshotot, akkor sem fogunk tudni. Legtöbbször te sem. Engedd el az ilyen meccseket és játssz tovább, vagy tarts szünetet, de értsd meg, hogy teljesen felesleges állandóan itt panaszkodni.

    Sokszor kérsz tanácsot, vagy segítséget, és sokszor hozol normális témát, ami jó. De ezzel nem tudunk mit csinálni, tényleg...

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Enigma1945 #50728 üzenetére

    Meg amúgy nem szabad a feederekre koncentrálnod. Egyik tegnapi meccsen kifogtam egy Riven csapattársat aki durván elfeedelte topot. 15 percnél már ilyen 1-9-1 -el állt. Meghalt, hazament, vásárolt, visszament, meghalt, rinse 'n repeat. Mint később megnéztem egy soon-to-be Riven main volt és mint ilyen mindig az volt benne hogy neki playeket kell csinálnia. Előző pár meccsén rosszabb ellenfelet fogott ki és jobban tudott játszani. Ebben normális ellenfelet kapott és se nem farmolt rendesen, 10 percnél 30 farm, meg még feedelt is. Persze chatben gondolhatod mi ment.. feeder, leave game stb. Rám is hatással volt ez, hidd el én is megmondtam volna a magamét, nem is bírtam magammal és beírtam, hogy "Riven play safe pls ffs". Ezt sem kellett volna, szerencsére nyugodt meg chill voltam annyira, hogy mutoltam rivent, és a csapattársaimnak is ezt ajánlottam. Ha hiszed ha nem, sokkal nyugodtabb így a játék és nem vonja el a figyelmed, és ha még ő szarul is játszik, te lehet, hogy kompenzálni tudod az ő rossz játékát. Ezen a meccsen is ez volt, a 15-3-6-os Aatrox-ot ha kivettük a játékból akkor nyerhető volt a meccs. Amit szerintem te is sűrűn elfelejtesz, hogy ha feedelis az egyik csapattársad akkor az ő ellenfele aki el lett feedelve az az erős, de a csapata többi tagja ugynúgy bronz mint te, tehát nagy valószínűséggel nem erős. A megoldás ilyenkor hogy a csapatodból azokkal akik normálisak ráfókuszáltok arra akire kell és megnyeritek a meccset. Ebben a meccsben triumph.gg szerint Riven BronzV-ös teljesítményt hozott, viszont a többiek a csapatból Plat közelit. Megnyertük.

    De úgy, hogy már te is tilted vagy a saját csapattársad miatt lehetetlen fejlődni. És ezt nem látod és ezt nem fogadod el pedig a többiek is pont ezt próbálják a tudtodra adni.

  • glacious

    addikt

    válasz Enigma1945 #50728 üzenetére

    Én kaptam olyan Aatroxot, hogy kb. semmit se csinált 30 percig a farmoláson kívül, aztán lepentázott és megvolt a meccs. De sokszor én vagyok a béna a csaqpatban, mert sokkal magasabb rangú az egész csapatom és az ellenfél is. Ilyenkor nem sokat tudok csinálni, és ha tényleg nem agyhalott a csapat megértik.

    Volt olyan meccs, hogy éppen tudtam tartani magam egy scripter Lux ellen, ezért lement bot-ra, pingeltem ezerrel, double kill után jött vissza lane-re, simán megölt torony alatt, aztán jön a nice feed beszólás a botosoktól. Rengeteg ilyen meccs van, akkor ideges is vagyok tőle, de azért nem dőlök a kardomba.

Új hozzászólás Aktív témák