Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Bowser #48463 üzenetére

    Ahogy Hamuuuu is írja valami van benne, de mondom én is itt olvastam pár hete, hogy mivel próbál a játék egyenlő csapatokat összesorsolni és mivel te jobb vagy az átlagnál 50% + winrate, ezért melléd logikusan 50% alattiakat fog beadni akik nem olyan jók.

    Zyra tényleg erős én is mentem már vele párat, mondjuk azok is lose-ok voltak, de maga a champ az jól ment csak hát, ha nem a legjobb hősömet hozom akivel 2 másikat kitudok "pótolni" úgymond, akkor tuti vesztünk. Ilyen most hasraütök 7-7-10, 5-5-7 statokkal én tuti kikapok mindig, csak úgy nyerek mint az esti meccsen ha csinálok ilyen 16-7-14 féleségeket. Persze a stat se minden, de alapvetően ez jön át.

    "Szerintem a LOL-ban egy kijelentés, hogy könnyű nyerni egy adott champpel az nem állja meg a helyét."

    Hát pedig van ilyen :) Vannak ezek a tipikus győztes champek, akikkel ha nem valami fogyi játszik tuti lehozzák:
    Xin, Veigar, Annie, Vayne, Garen, Darius, Khazix, Katarina, Akali és még sorolhatnám. Én már sokszor direktbe felfigyeltem erre a töltőképernyő alatt amikor enemynek ilyen champekből állt a csapata, és mondtam magamban hogy "na ha ez ellen a csapat ellen nyerünk változik a véleményem" de soha nem nyertünk még ilyen OP-nak titulált csapat ellen. A teamkomp kb 90%-ban eldönti a végkimenetelt, nem emlékszem olyanra, hogy egy kevésbé népszerű csapattal megnyertünk volna bármikor is egy meccset ilyen Vayne, Katarina, Khazixek ellen, tehát amikor ezekből mondjuk legalább 3 volt az ellenfélnél. Az tuti win volt mindig.

    [ Szerkesztve ]

  • Beni97

    őstag

    válasz Bowser #48463 üzenetére

    Ezt én (vagy még én is) írtam nem tudom mikor. Én ezt onnan vettem, hogy mikor haverommal duoztam ő silver 3 én meg 4 nagyon sokat nyertünk. Ő kijutott gold-ba én meg s1-ig úgy hogy kb összesen 5-ször vesztettem ebben a győzelmi sorozatban. OP.GG-n megnéztem az mmr-t és azt írta hogy 2 ligával jobb helyen vagyok mint kéne. Erre jött egy olyan lose streak amitól egészen s3-ig estem is vissza. Hiába duoztam haverommal aki ugye goldos ugyan úgy dobálta be az unrakedet playereket mellénk. Ami megmaradt bennem az egy unranked 40 normál wines teemo adc. Az ellenfél csapat az elfogadható volt az ilyen gold5-3 között voltak, de az hogy nálunk unranked hogy fordult meg az nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák