Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz Jim-Y #39549 üzenetére

    Megnéztem én is a profilomat amit linkeltél, de nem sokat értettem abból amit mondtál. Tehát ahogy bucketb0b is mondta érdemes farmolnom egész játék alatt és majd utána próbálkoznom gyilkolással? Botok ellen túl könnyű a játék, úgy érzem, hogy ott nem nagyon fogok arról többet tanulni, minthogy maradjak távol mindenkitől és farmoljam a minionokat. Csak a farmolással meg teljesen úgy érzem, hogy amíg mások folyamatosan zúzzák az ellent és sehol nem tartok mert 14-es szinten is csak minionokat ölök. Sajnos az ajánlott felszereléseken kívül nem tudom miket érdemes venni. Úgy érzem, hogy ezzel nem veszem ki a részem a játékból. Nem tudom milyen karakternek milyen statos cuccok kellenek akkor sem, ha le van írva, hogy az ajánlottak miket tudnak.
    ,,Amikor Alistar supporttal vagy farmolsz (nem kene, csak amennyit a relic shield megkivan), amikor pedig nem supportolsz akkor alig-alig farmolsz valamit. " Ezt viszont egyáltalán nem értem, hogy mit jelent, ne haragudj. :(

    Próbálkoztam nézni a bajnokságból videókat, egyik srác Alistarral tolta, de egy szót sem értettem a kommentárból és kegyetlen hosszúak a felvételek és már nem volt türelmem végignézni 5-6 órányi gémpléjt. :D
    Mindig úgy voltam vele, hogy nyomás alatt nő a pálma és minél nehezebb módban próbálok megtanulni Lolozni, annál jobb lesz. De úgy látom ez már sokkal bonyolultabb, mint a DotA.

Új hozzászólás Aktív témák