Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz bucketb0b #37245 üzenetére

    A csapat összeállítás tényleg nem kezdőknek való, de a többi szerintem teljesen alap dolog, amik kellenek a sikerhez ha gépi ellenfelek ellen játszik.

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

  • Zivos

    tag

    válasz bucketb0b #37245 üzenetére

    Szerintem teljesen jó leírás volt, egy a gond: Alsóbb szinten (10-), free választásnál mindenki azt hoz amit akar, legalábbis én úgy tapasztaltam. Aztán teljesen mindegy mit hoz, oda megy ahova akar, voltam már tankkal a boton is, ahogy ADC -vel a topon, mert nem jutott máshova hely :-). Jungeles teljesen kimarad, megmondom őszíntén én sem is ismerem a junglet eléggé, pedig arra már rájöttem, hogy fontos része a játéknak, de amíg nem megy fejből melyik ölésért milyen buff jár és az merre van, addig nem is érdemes jungeleznem, pedig szerintem ez lesz a fő terepem (talán). A 30-40 botos játékot erős túlzásnak tartom, 10. után már annyira kiismertem a játékot hogy PVP -re járok. Ha a napi bónuszért játszom csak, akkor a kezdeti 3/10/7 szerű statom már 7/1/3 -ra alakult botok ellen pár PVP -s játék után. 10. szint alatt 2 ember simán lehozza a meccset (PVP), nem tudom hogy megy a csapat sorsolás, de lehet túl jó volt a statom (kb. 15-1 PVP -ben), de most pár meccsen elég bénák közé dobott, sima vereségek lettek. Lehet azt hitték én húzom a csapatot fel :-), de azért ott még nem tartok, ha van ki alá játszanom, van kit követnem azt már meg tudom csinálni, de messze nem én vagyok a nyerő ember. Ha látom hogy nagyon bénákkal játszom, akkor rendszeresen túlvállalom magam, amihez nincs meg még a képességem.

Új hozzászólás Aktív témák