Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lokids

    addikt

    válasz cbr688 #29920 üzenetére

    Igaz. Csak 1x próbáltam. Elsőre annó elise-vel is elfeküdtem jungle-ben. Utána meg rájöttem, hogy miért is szeretik páran. :)
    De ez az axe elkapkodás... :P
    Oké, hogy nagyobbat sebez, de last hitelni vele egy rémálom. Ha nem akarom pusholni a lanet, akkor két lövés között megszűnik a Q. :P Különben meg dobálhatom folyamatosan, és pusholhatom a lanet.

    De mivel ma már nem free így nem tudom kipróbálni megint. :P
    De ott van jinx. :) Ő amúgy is jobban tetszett elsőre. :)

    If you chase two rabbits you will lose them both.

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz cbr688 #29920 üzenetére

    Egy menetet mentem eddig Quinnel, mert ugye free és... ment vele. Személyes meglátásom szerint minden karakter alapesetben faék egyszerű, pár kivétel van, ami picivel bonyolultabb, hogy ugyan úgy rendesen lehessen vele használni. Tegnap még Dravennel is toltam egy menetet, nagyon nem ment az elején a Q-k elkapása, de mire 5-ös lett, addigra már kezdtem belejönni (3-4-szer el tudtam kapni egymás után szingli Q-t, de mindig elvétettem). Quinn egyszerű, Q-val nekik küldöm Valort, lövöm őket, talán nekik is E-zek és akkor már be is lassultak + Valor rakott rájuk passzívot. Még a farm is könnyebb vele, mint a legtöbb carryvel. Karthust nem is ismertem vanilla állapotában, aztán mára az egyik kedvenc hősöm, Thresh-t is akkor próbáltam ki amikor free volt és ment is vele a sok elhibázott Q ellenére, de a második menettől már a skillkombókat bevetve kijöttünk élve a teamfightokból (Q -. kettőt ránt, Q, R, E-vel nekilökni a legközelebbi R falnak). Bár kicsit kiábrándító, hogy még ranked meneteken is előfordul, hogy nem tudják használni a dark passage-et. Én LCS-en láttam, hogy miket lehet ezzel megtenni, azóta ki akartam próbálni a hőst.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák