Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz sasa311 #267 üzenetére

    Hol látod te azt, hogy én akárhol is AP-t építek? Abyssal csak a -20MR miatt kell, és nem elhanyagolható az az 57MR amit te kapsz, és ezzel, FON+Merc+rúna kombóval simán 200 feletti MR-ed van 18-as szinten, tehát ugyanúgy megvan az általad említett MR, azzal a különbséggel, hogy nem fognak ignorálni teamfightban. A shieldre pedig igen is jó alapozni, ~3 enemy champ meg 3miniont megcsapsz a siphonnal és fullon van a shielded, ezt meg tudod ismételni akár 3,6s után is, de van erre még 3 skill, és az idő alatt nem nagyon karcolják a HP-dat miközben te elég kellemetlen élményt nyújtasz nekik. A "Az ilyen van egy kis HP-m meg AP-m is, meg ez meg az tankolni is akarok meg legyen DPS-em is buildek mind kibuknak értelmes játékokban." dologról meg annyit, hogy a ~30MPen ~80AP ~200 AD kombinációja nagyon kemény egy olyan karakteren ami nem dől össze amikor rálehelnek, a teamfight meg ott eldől amikor kiszeded az enemy carryt az ultiddal és megkapod az extra értékeket. Volt már 380AD/200AP-d Mordekaiserrel, úgy hogy nem DPS buildet toltál neki? Nekem volt, pár Qudra és egy penta kill tanúskodik róla hogy g*ci fájdalmas ez ellen menni, és ehhez képest a full tank build egy ipari hulladék, mivel Morde alapvetően nem is tank, de ez már más kérdés. Tank build az mennyen Rammusnak, Shennek meg Galionak, ezek tankok és Shenen még jól is működik a Warmongs.

    De mint mondtam, egy Sunfire még oké, de annál azért van jobb módja a DMG kiosztásának, nem Garennel játszunk elvégre.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák