Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Yodamest #65513 üzenetére

    Szerintem egyszerű szemléltetés, neked 500játék kellett a silver 4hez, és kb soha nem is játszottál adcvel, én meg idén akárhogy is P2be végeztem solo adcként. (másodlagos suppal).

    Az az elbizakodottság, hogy "TE" leversz engem akármivel hagy némi kivetni valót...
    Bár tudom, hogy "szerinted" "TE" is (legalább) platina szinten virgázol.
    Ha te lettél volna az a morde annyi itemmel, valószínűleg ragen belül sem jutsz, de teljesen mindegy :DDD

    Ha csak nem úgy képzeled el, (pedig valószínű), hogy ott állsz velem szembe, és akkor mindent bele...
    A játék elején egyértelmű, utána meg már igazságtalan lenne veled szemben, mert még téged a csapatod visszahúzna...

    Kanczy
    Ekkora előnnyel mindegy, hogy ki mire van kitalálva. (Ezt neked tudnod kell(ene))
    3 teljes item előny hatalmas a játékban, a kezdeményezés +2szint hagyján , és a minion hullám, de még az Infernal Soul is ott volt, azzal már ne is tetézzük, hogy a toronyból volt-e passzív vagy sem.
    Az előszezon előtt ezt úgyis nyertem "volna", hogy megállok beállítom, hogy támadjon mindenre automatán, és elmegyek a gép elől, ennél kevesebb itemmel is egyértelmű lett volna a kimenetel. Nem azt mondtam, hogy minden alkalommal megtudna ölni, hanem azt, hogy egyáltalán egyetlen alkalommal is hogyan...

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák