Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz Kanczy #60001 üzenetére

    Csomó Pantheont vertünk el ellenünk is, de aki tudja használni (már most is), annak a kezében - mint a legtöbb hős - használható. Mitől lesz erős egy hős? Ha 1v5özni tud úgy, hogy a fed enemy meg sem sebzi? Vagy esetleg akkor, ha a lehető legjobban tudja segíteni a lanereket(ha jg)? Szerintem utóbbi sokkal fontosabb, és pont a múltkor mentünk ismerősömmel egy olyan meccset, ahol konkrétan ketten carryztünk, ő Pantheon, én Morde és nagyon jól kijött egymással a két karakter.

    BTW szerintem sokkal fontosabb lenne, ha a lol azzal foglalkozna, hogy normális játék legyen végre ebből a bughalmazból. A stunok működjenek rendesen, a képességek abban a sorrendben jöjjenek ki, amilyenben elnyomtam, ne fordítva(főleg Jhinnél), legyen normális hitboxa a minionoknak végre. a turret mindig lőjje azt az enemyt, aki alatta sebez engem etc. Brandre főleg ráfér a nerf, ha már voltak olyan gyökerek, hogy hivatalosan is supportként kezelik(mert nem support), ne jöjjön ki hetente egy Lux skin, meg Lux buff stb. Végre Yuumi és Pantheon rework lett olyan, hogy normális. Se nem túl erős alapból, se nem túl gyenge.. persze ezt csak az én kis lowelos goldos agyammal gondolom így.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák