Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz AsakuraDave #55170 üzenetére

    Szerintem itt kell megallnunk egy szora. Az egy dolog, hogy te abszolut tilted vagy most. Ez a te sajat bajod, de nem lehetek egyedul aki ugy veli, hogy

    * Szerintem a RIOT egy igazan jo ceg megfelelo hozzaallassal. Surun kommunikalnak a community-vel kulonbozo csatornakon. Megkerdezik a profibb jatekosokat a velemenyukrol. Surun reworkolnek regi outdated champeket amik sokszor nagyon jol sulnek el, pl Warwick.
    * Az uj BE ota szerintem en tobb champet nyitottam ingyen mint elotte
    * Miota leszarom a skineket egy centet sem koltottem a jatekra megis novekszik a rosterem
    * Surun frissitik a jatekot es minden modositast pontosan le lehet kovetni (lasd pbe)

    Anniyit szidjuk a jatekot sajat frusztracioink miatt, hogy elfelejtjuk eszrevenni, hogy egy igazan jo jatekkal van dolgunk. Persze, vannak bugok, vannak balance hibak (Zoe kohhkohh) de ez mind-mind amiatt van mert eleg nagy a jatek es eleg bonyolult ahhoz, hogy nehez legyen mindent hibatlanul csinalni.

    Szerintem tovabbra is a community a legnagyobb rakfeneje a jateknak, hogy az ember ugy altalanossagban nem tudja kezelni a durvan kompetitiv legkort.

Új hozzászólás Aktív témák