Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kicsit unatkoztam is és ki is akartam próbálni, hogy felhúzok az új rendszerben még egy accountot.
    Erről lesz most egy kis beszámoló :)

    Vásároltam dupla növelőt (7 napos növelő illetve győzelem után járó növelő(konkrétan 50-et), így lehetett leggyorsabban elérni a level 30-at.

    Level 1-30-ig a mai nappal kevesebb mint 6 és fél nap volt.
    Mennyi meccset mentem?
    15 középhaladó bot meccs(15 win 0 loose)
    42 ARAM 25 win 17 loose
    24 Normál Vak/DRAFT módban (16 win 9 loose)

    Level 2-3-4:
    Véglegesen megkaptam Ashe-t, Garen-t és Brandet(ami számomra érdekes volt)

    Level 4-19:
    Minden szinten kaptam alap hőskapszulát ami tartalmazhatott:
    -Hőstöredéket (egyet vagy kettőt)
    -Nyers kék esszenciát (90 és 960 között változóan szintenként)

    Level 20:
    Kaptam egy random ikont:

    Level 21-24:
    -Nyers kék esszencia (szintenként 600 és 725 között)

    Level 25:
    -Kaptam egy random Ward Skint.

    Level 26-30:
    -Kék esszencia szintenként, Level 30-nál kaptam egy dicsőséges hőskapszulát.

    Ami számomra érdekes:
    Eddig nagyon sok accot húztam ki level 30-ra de egyikkel se tudtam rankedezni menni rögtön, mert nem volt elég hősöm és IP-m. A rúnákról nem is beszélve (ahol például 9 db 820-as rúna eléggé fájó pont volt, a 3 db 2050-es rúnáról nem is beszélve ha épp az kellett)
    Viszont most már 20 hős kell a rankedhez, nem 16.
    A régi rendszerben 16 soha nem jött össze mindig csak ilyen 10-12. Rendszeresen kellett vegyek valamilyen hőscsomagot, hogy rúnára költsem az IP-t. De ha csak hősre költöttem volna se lett volna meg a 16..
    Itt meg kapásból meglett a 20, 30-as szintre és még maradt is valamennyi kék esszenciám:

    A hextech zsákmányom jelenleg így néz ki:

    Szóval 30-as szintre meglett a 20 champ, kaptam egy Szivvadász Ashe skint amit kiváltottam, kaptam egy random ikont és egy random Ward kinézetet. És hál' istennek rúnára nem kell költeni, elég ez a 3 oldal amit a rendszer alapból ad.

    És most jöjjön a kontra rész:
    Eddig minden szép és jó volt, volt duplanövelő, gyorsan fejlődtem.
    Most nemcsak, hogy lassabban fogok fejlődni de a növelők is lejártak.
    Elég hosszadalmas útnak néz ki, hogy kb mikor és hanyas szinten tudnám megvenni a mondjuk azt a 6300-as hőst aki tetszik.
    Szóval a jelenlegi 20 majdnem legolcsóbb hős megvan és annyi :(
    Ezen kívül még 119-et kéne beszerezni, hogy meglegyen az összes. És mindegyik drágább a jelenlegieknél...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák