Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csipszikutya

    senior tag

    válasz kenwood #53593 üzenetére

    Valamit nagyon elnéztem, bocsi.
    Na tehát, megint csak mumust tudom idézni és az én miatta kiprobált build épitést.
    Tehát pl. közepes/megszokott build topra, mondjuk cho/mao/malp. 90%ba raknak az emberek neki first itemnek roa-t. Jo mert ap, tanky, mana passzivok. Ugye ha fed vagy az a 100ap még jol is hangzik. De, ha helyette veszel egy (szarul irom le a nevét sry) Richterous Glory-t ami kb azt tudja mint a roa, tanky, hp, mana armor, de utána tudsz futni vele az enemynek. 15 meccse épitkezek még következetesebben és bejött.
    Toltam a Cho topot. Jo lett volna egy roa (imádtam az off tank cho-t) de megvettem neki a gloryt. Nem menekült az enemy.
    Másik pl. Szeretik venni a dead mens platet. Jo item tényleg, de pl. egy randuin late tf-ben hasznosabb. Aoe slow miatt.
    Én igy értelmezem a jo/közepes és jobb buildet.

    Persze mondjuk egy bronzkiddo megnézi meccs elején, hogy mit kell rakni rengarnak mondjuk, kirakja a full lethalityt és nem nézi, hogy van az enemynék 3 full tank és akkor semmit nem ér. láttam már sajnos, csak az kha volt..
    Mumus100 streanjét ajénlom, brutál jo fej, jol játszik és hasznos dolgokat mond. átlagba du. 4kor kezd mindig

Új hozzászólás Aktív témák