Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    1394en voltam top ratingen néhany hete és most sikerült 1079-re levinni miért? ma mondom najo rankedozok most csak nem lesz az én csapatom idiota, oké nekem jutott az ad carry ashe tarcic support first bloodoltam, kiraly aztán hibaztam egyet hagytam hogy a blizt berántson ok meghaltam. aztán valahogy sikerült megint megölniuk amikor probaltam megmenteni a taricot. ennyi lehettem volna jobb nade emiatt még nem kapnank ki ugye mert innentől nem mar jol jatszottam de eközben a mid és a top ugy elfeedelte az enemeyt hogy fent a chogat1/7be volt középen malza 1/5 lb ellen. lentre egy ganket sem kaptunk jungeler egész végig a jungelben volt, nem ragozom lose. Aztán najo inditok még egyet mostmár kit érdekel az elo-m kapok egy tök jó teamet first pick vagyok bannolok enemy team verhető erre utolso pillanatba lelép valaki tölük, jo megint megkapom ugyanazt a teamet dejo megint verhető enemyvel, megint kilépett valaki közülük 3x pedig természetesen berak egy másik teambe ahol már az elején bejelenti egy gyerek hogy ő ezt az accot leszarja mert csak kis acc és feedlni fog, ezért játszak rankedet?

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Új hozzászólás Aktív témák