Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rongyi

    aktív tag

    válasz bucketb0b #38160 üzenetére

    Nem szoktam hozzászólni, inkább csak olvasom a topikot, de most hagy legyen pár észrevételem. Szerintem túl komolyan veszed ezt a játékot. Az lenne a lényeg, hogy szórakozz, kikapcsolódj, meg legyen benne az örömöd. Ha folyamatosan rá stresszelsz,hogy "Úristen, az a hülye jungeles már megint hol mászkál? Miért nem gankel?" vagy hogy a "Az enemy midese miért van ekkora feedben?" akkor egy idő után nem fogod élvezni a játékot és csak a negatív dolgokat veszed észre. Ritkán van olyan (legalább is nálam, mert nem rankedozok, szóval nem tudom, hogy a magasabb ligákban, hogy megy), hogy összejön az optimális csapat értsd: mindenki teszi a dolgát, nincs feed, afk, flame stb. Persze, amikor ez létrejön, akkor is előfordul, hogy az ellenfél (nem ellenség, kettő között szerintem nagy különbség van) jobb, ez egy ilyen játék, el kell fogadni. Sokszor van olyan, hogy egy-egy csapat tagunkon megy el a meccs, van amikor rajtam (is). ADC-ként játszom, szerintem nem valami (megnyert meccsek aránya kb. 46-47 %). Persze a flame (főleg ha barátnőmmel flamelnek) engem is zavar, ilyenkor általában higgadt szoktam lenni, de amikor ötödszörre emlegetik anyukámat, akkor megy a report. Egy szó mint száz azt szerettem volna ebből kihozni, hogy szerintem a vesztett meccs kapcsán is lehet jó érzése az ember fiának, pláne ha megtett mindent a győzelem érdekében. Illetve még annyit, hogy mi nem vagyunk profik, nem kapunk ezért pénzt, nem játszunk hetente nézők, kamerák előtt szóval nem ezen múlik a mindennapi kenyér. Lényeg, hogy élvezzük a játékot elfogadva az árnyoldalait is, ha pedig nem megy, akkor ott van még számtalan más kikapcsolódás lehetőség is :) :R

Új hozzászólás Aktív témák