Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zivos

    tag

    Kb. 2 hete láttam egy blogban linket LCS elődöntőről (sajnos). Soha nem szerettem a PVP -t, de annyira megtetszett a közvetítés, hogy elkezdtem játszani és eddig bejött a LoL Már 10+ éve MMORPG -zem, tehát van gyakorlat, viszont egy furcsaságot találok a LoL -ban: Nincsenek klán szerű valamik, a kezdőknek így nincs segítsége. Most 9 -es vagyok, napi 1-2 meccset játszom, de sok mindent nem értek, illetve teljesen amatőr hibákat is vétek természetesen. Ennek ellenére vagy 25 nyertes meccs után tegnap vesztettem az elsőt, de ott szét nevettem magam. Cho' gathhal jól mentem a botok ellen, azóta inkább Ashevel játszottam, mondom kipróbálom milyen Cho játékosok ellen. Az elején még csak-csak, aztán a végén 3 ranged ellen kb. semmi esélyem nem volt, ahogy kijöttem már meg is haltam, de tényleg már csak nevetni tudtam magamon, valami 3/14/9 volt az "eredményem". Buildet nézegettem, meg stratégiát, na az egyáltalán nem jött be 5-6 lövés, és esetleg ulti után feküdtem, én meg jó esetben elnyomtam a QWR -t. Szóval keresnék nem profi szintű helyet/embereket, mert nem a Bronz 5 a célom, hanem egyáltalán a level 30, de nem igazán találok.

Új hozzászólás Aktív témák