Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yabba

    aktív tag

    válasz crey #37014 üzenetére

    A teamfight-ot szerintem ARAM-on lehet gyakorolni a többiben teljesen igazad van.

    Nem csinálok troll pick-et, nem afk-zom, max tapasztalatlan vagyok. Jungle-t és supportot játszom szívesen, de top-on sem vagyok elveszve.

    Junglbe van Volibear, Fiora, Poppy, Nunu, Rammus; supportnak Lulu, Nunu, Volibear, most veszem meg Morgana-t. Top-ra Volibear, Fiora, Poppy. Még mid-re is el tudok menni Karthus-sal, Ryze-zel, vagy Fizzel, ha tényleg nincs más.

    Hibázom is (valószínű sokat is), de azt nem mondanám, hogy csak rajtam mennek el a meccsek. Inkább az a baj, hogy nem tudom carry-zni pl.az olyat, amikor Twisted Fate ADC-t hoz valaki (az első 3 percben 2-szer hal meg), vagy két jungler van és egyszer sem gankelnek. (Voli support akartam lenni, de mikor megláttam, hogy az egyik srác aki végig nem szolt semmit, a trade fázisban smite-ot választott, úgy hogy már volt egy jungler aki mondta is, akkor elmentem topra, de az ellen szétszedte a lane-eket.)

    Az viszont még komoly probléma, hogy általában nekem van a legtöbb halálom.. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák