Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz batai15 #36079 üzenetére

    Hát mondjuk 2x meghalni 10 perc alatt szerintem az már egy enyhe feed, de én sem szeretem mikor a bot lane feljön és ott ülünk 3v3ban majd nézzük egymást, persze egyik sor sem halad, inkább tolnák be botot, vinnék el a dzsungelt, sárkányt vagy valami csapdát állítanánk, de ez a beülünk botról midre stílus engem is idegesít. Gankről nem tudok nyilatkozni én 10ből 1x kapok akkor is csak meghal a junglesünk és nem viszünk killt, mert vagy akkor jön be mikor én vagy ő van low hp-n és nem tudunk mit kezdeni vagy egyáltalán nincs manam vagy rögtön ott a counter gank. Volt játékom, hogy 13 perc alatt 4 ganket kapott az enemy mid, de kill nem vittek valahogy megoldottam majd a mi junglesünk farmol nyugodtan és backelget kezdőre.. Mikor érdeklődöm, hogy mi a gyásznak megy junglebe ha csak a minionok farmolása megy gank ismeretlen fogalom a sárkányról meg csak álmodni merek akkor jön a híres, jól elterjedt válasz: muted, no help. Hát mondom dugd fel magadnak a ganket attól még büdös gyökér maradsz, hogy én mutelva leszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák