Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    Nos srácok, ez pont idevág. :DDD Telekomnak írt panasz levél:

    "Tisztelt Telekom!
    Ma késő délután(17-18óra körül) barátaim társaságában szerettem volna elütni az időt, a League Of Legends nevű csodálatos játékban, ez 1 darabig működött is azonban a 3. promó meccsemen Platinum I ből Diamond V be történt a kivételesen idegesítő incidens amire magyarázatot szeretnék kapni. Bepickeltem a main champ-emet azaz rivent, top-ra és próbáltam volna proxyzni a lane-t amikor is a pingem a szokásos 30-ról fix 500ra ugrott fel. És nem hogy kb két tucat cs-t buktam, de mire eltűnt az a telibevert "Attempting To Reconnect" felirat addigra az enemy base-n találtam magam a nyakamban 1 kibaszott ilyesztő Jax-el és 1 midlaner Syndrával.. Mondhatom esélyem sem volt megmozdulni, mert ha nem a turret egyébként kibaszott irritáló sebzésétől haltam volna meg akkor a szarrá feedelt Syndra ulti végez velem. Miután a laggtól táncra perdülő hullám ismét életképes volt a bázisunkon és elindultam védeni a turretem ismét lagg következett, és ezúttal már repülhettem is a pályán, annyira darabos volt az internet szolgáltatás. Miután eljátszottuk ezt még párszor, és a Jax 6/1be volt 12 perc után, a Syndra pedig szintén szarrá feedelve pusholta a midet alig vártam, hogy eljöjjön a 20. perc hogy feladhassam ezt a szart, és elbukhassam a promó meccset, de ezt az "örömöt" is elvettétek tőlem, hisz a csodálatos szolgáltatás teljes mértékben megszakadt körülbelül 10percre. Ezek után ne csodálkozzatok, hogy felvagyok háborodva, mert nem azért vettem meg a kibaszott championship skint rivenre, hogy szarrá laggoljam a fejemet és elbukjam a kibaszott promót. GG REPORT TELEKOM! Üdvözlettel: K. K."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák