Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz Iron Funeral #271 üzenetére

    Egy hangyányit el vagy tévedve.

    - Mindenhol TRUE DMG-el számoltam. Nálad is, nálam is.
    Az, hogy veszel egy Abyssal Sceptert (ami 20 MP - nem 30. Nem tudom mi a maradék 10...) természetesen számít, de elég keveset, mivel
    1., Neked nagyon kevés a sebzésed egy Pure DD kaszthoz képest. 840 dmg 5 sec alatt mikor 1K felett critel egy trynda másodpercenként kétszer? Ugyan már...
    2., Legjobb, hogyha egy AP-d DD kaszt veszi meg nem te, te ugyan úgy profitálsz a MP-ből, neki viszont jól jön egy kis def + AP.

    - Az ulti tökéletesen ugyan úgy működik mind a két builden, teljesen felesleges pedálozni vele. 0 különbség van közötte, érzékelhetetlen.

    - Azt remélem tudod, hogy a LOL-ben Spell NEM TUD CRITELNI csak és kizárólag auto attack. Így a "Q" spell SEM TUD CRITELNI. Tehát a crit továbbra is a leghaszontalanabb stat mordénak, aki jellemzően 3x anny spell dmg-et oszt ki egy játék alatt, mint autoattackot.

    - Ezzel a buildel amit linkeltél bármilyen erősebb DD kaszt összecsuk akár 1v1-ben is, nemhogy 3v1-ben. WW, Olaf vagy bármilyen lifestealer karakter. Mert simán kilifesteallenek 800 hp-t belőled 5 mp alatt, miközben a tied fogy. De amúgy is 3v1-ben csak a túlélés a cél, nem a triple kill.

    Amúgy:

    Theoretical outcome (over 5 seconds)
    Attacks 6.2
    Total Criticals 0.041
    Total Bonus Critical Damage 4.715
    Total DPS 143.168
    Total Damage inclusive 715.842

    Szerinted mi a célravezetőbb?
    25 DPS-t beáldozni azért, hogy kétszer olyan masszív legyél? Dupla HP, cappelt MR és Armor?

    Szerintem elég egyértelmű. Inkább legyél egy full tank és csinálj nevetséges 25 DPS-el kevesebbet, mintha töketlenkednél valami hibrid builden és normális tank nélkül hagynád a csapatodat.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák