Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mythsardan

    aktív tag

    Most játszottam 1 rankedet Nasus-al top-on Zed ellen. Amíg a lanebe voltunk, addig tökéletesen elvoltam, igaz Zed eléggé agresszívan játszott és folyamatosan osztotta a dmg-et, de hála a life stealemnek nagyjából elvoltam. A laneből 2 killel jöttem ki halál nélkül. Ekkorra már furcsáltam, hogy a supportunknak(sona) 2x annyi killje volt, mint nekem, illetve mint az adc-nek. De mondom jól van, még nyerhetünk, erre elkezdték elkapatni magukat sorra, de még ezt is elnéztem nekik, de mikor azért buktuk a 41 perces játékot, mert 2-en face checkeltek 1 bokrot a mi jungleünkben, ahol éppenséggel 4-en rejtőztek, így ugye ott volt a gyors dupla kill(nem volt 1 db ward sem a pályán, hisz sona 10 killje nem volt elég arra, hogy wardokat vegyen), de sona sajnos nem halt meg és gondolta jó ötlet, ha a 4 db full hp-s enemyvel a nyomában elkezd futni azt a bokrot megcélozva menekülési útvonalához, amiben éppen én recalloltam. Természetesen amint megláttak(hála sonanak) nem érdekelte őket a support, rögtön rámugrottak 4-en, ahol büszkén tartottam magam kb 5 mp-ig, majd gondoltam magamban, hogy sebaj, sonanak van 10 killje, csak tol valami dmg-et is, de sajnos tévedtem, hiszen sona semmit nem csinált, csak ellopta az összes killem, illetve segített felfedni a pozíciómat, így segítve az enemy teamet... és volt bőr a képén a végén all chat-be beírni 1 "<3"-et, meg odaírni, hogy "give me honor, please" :W

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Új hozzászólás Aktív témák