Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KuCu_155

    tag

    válasz Mottie #16081 üzenetére

    Hát Én már meguntam itt csak az megy fentebb aki játszik napi szinten mint egy függő sok meccsből arányosan lehet fentebb menni , season 2-be nagyon nagy szerencse kellett a legelején ha jól indítottál könnyebb volt az utad , a mostani rendszer meg a függőségre nevel egy az egyben :) Én ilyen 1700-1800 környékéről beszélek attól fentebb nem voltam , már itt is elegem lett az egészből csak felbasztam magam rajta és az idegrendszeremet tornáztatta minden nap :S és olyan is van ,hogy valaki csak supportol bele se nyúl a játékba és 2k fölött van XD twichen nézed a streameket iszonyat mit lenyomnak és az ilyenek vannak 2k fölött nem : Dyrus , Alex , xPeke , Froggen és a többi playerrre gondoltam ..pl: ott van Reginald na hát ő amit művel az iszonyat XD sesaon 2-be nem is bírt 1,8k fölé menni :D na mind1 hagyjuk is lényeg a lényeg sok szerencse , szerencse + egy köpetnyi skill :D
    Wowba ahol ezerszer több tapasztalat kell az arenahoz és csak 2 emberen múlik a siker ott lazán lehet 60:12 statokat hozni egy laza délután alatt és 2,2k fölött is vagy amihez tényleg kell elég skill , mert nem 4 spellt kell nyomogatni hanem macrozni bebindelni az egész billenytűzetet ..

    :)

Új hozzászólás Aktív témák