Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz sasa311 #1181 üzenetére

    Onhit cuccok kellenek Teemonak vagy CDR ha amolyan support/scoutot akarsz játszani, telepakolászni a mapot gombával stb. a Madred's Bloodrazor mindenképpen core item neki, és a Frozen Mallet is. A Malady nagyon jól működik rajta, az új Wit's End-et még nem próbáltam személy szerint. Itt van The Rain Man féle Te emo guide szöveges formátumban. Egyébként Rain Manus volt az első aki átlépte a 2400 elo határt, most jelenleg #2 soloq ladderen 2414 eloval. AD Teemo szerintem legalább annyira rossz mint a full AP mivel vannak nála sokkal jobb ranged Carryk ugyanúgy mint kaszterek :)
    Én egyébként 25arpen+19manareg rúnákkal/9-0-21 masteryvel( standard kaszter)/flash+ghost tolom Teemot. Elsőnek Wriggle's Lanternt veszek, ezzel addig maradok lanen amíg akarok, pontosabban amíg nem kapok egy 5ös ganket :D Cipő változó, attól függően hogy mit akarok, vagy Mercury(általában ez) vagy CDR csuka (ha ezt veszem akkor veszek egy Nashort is és telerakodom az egész mapot gombával, teleport teamek szeretik az ilyet meg alapvetően jó ha bebiztosítod magad velük ha pusholni akarsz(lantern)!) Madred+Malady nagyon sok dps-t ad, Mallet pedig ad egy rakat hp-t + slow.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák