Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Balinov #315 üzenetére

    Nem, nem xp32 vs xp64. Azt csak érdekességként leírtam, és mostmár biztos is vagyok benne, hogy szebb a kép x64 alatt.

    Az a problémám, hogy nekem nem kábeltévé van, hanem sima antenna, ami még nem is lenne probléma, de az m1 hangsávja még a régi rendszer szerint van, az RTL, és TV2 meg az új. Nem tudom pontosan mennyi, tán 100kHz eltolás van a kettő hangsáv között.. Szóval az m1 a PAL D, míg a többi a PAL B szerint jön.
    A PVR-ben működött, és a PVR2 súgója is írja, hogy ha nem jó, akkor az 'A' billentyűvel lehet váltani a kettő között:

    “A” Key for BG/DK Audio Switch
    If some channels do not sound correctly or are completely mute, press ''A'' on the keyboard to change the sound format.

    Viszont az 'A' nem működik, így nem lehet nézni az m1-et, mert csak irtózatos sistergés van.

    xml EPG: Igen, nekem is kézzel kellett hozzárendelni ami nem volt jó, Szerintem ez a gyorsabb megoldás, mint egyenként átnevezni a csatornákat. Bár több csatornánál biztosan jobb magát a csatornát átnevezni, mert frissítéskor megint meg kell adni akkor az összes nem egyezőt. Nekem csak 4 csatorna van, így nekem nem nagy macera: [link]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!