Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #51817984

    törölt tag

    Sziasztok!

    Az alábbi hibára szerintetek mi lehet a megoldás? Samsung 6670-es készülékről van szó, alig 3 hónapja van használatban. Az első pár órában észrevettem, hogy a képen függőlegesen halvány árnyékok jelennek, különösen jól látszanak, ha homogén, egyszínű kép van adásban. A poltergeist jelenség kizárható, egyszerűen olyan, mintha a led tv fényereje kb 4-5 centis függőleges sávokban halványabb lenne. Samsung szervízt hívtam, profin beindult a problémamegoldó gépezet, dübörgött a troubleshooting egészen addig, míg a szervizes koma meg nem jelent. Ő megnézte a képet adásban, dvd-vel, konzollal és kijelentette, hogy látja ő is az árnyékot, de erre nem fognak kijelzőt cserélni. Kérhetem, hogy vigyék be bevizsgálni, ülnek rajta pár napig, hétig, aztán visszakapom ugyanezt és mehetek a fogyasztóvédelemhez. Elég furán hangzott egy hivatalos szervizes szájából, pláne, hogy garanciális a készülék, ezek szerint nem először találkozhattak a jelenséggel.
    Kérdésem akkor az hogy ezzel a hibával tudnak/lehet kezdeni valamit, vagy tényleg fuckot mutat egy vezető márka a fogyasztójának?
    Válaszokat előre is köszönöm!

    D.

Új hozzászólás Aktív témák