Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ufo13

    tag

    válasz Lalikiraly #48 üzenetére

    Sziasztok,
    én ma vettem egyet az Auchanban, fehér színben.
    Ez előtt aTab5 készülékem volt, de a fülhallgató része annak nem volt olyan jó. Most Laser-re váltottam.
    Eddig bejött, persze csak 2-3 órája nyomkodom, 4.2.2 szoft van rajta.
    Gyors és szép a kijelző, zene is jól szól rajta.

    Ami az aTab5-höz képest fura:
    - nem tudom elnevezni a SIM kártyákat, csak a szolgáltató nevét írja ki (meg lehet szokni)
    - nincs profil váltás a gyorsmenüben, azaz, ha bemegyek dolgozni, akkor le kell halkítani a beállítások alatt - erre van más megoldás?

    Összeszerelésben és anyag minőségben jobb, mint az aTab5. Én ma 38.990 FT-ért vettem.
    A készülék árlapján 2 év gari volt, azt mondta a kis hölgyike, hogy elromlik, akkor azonnal visszafizetik az árát.
    2 év alatt el mondjuk elő is fordulhat és visszakapom hosszas procedúra nélkül a 100%ot. Nincs szervíz háttere, mert saját márkás... juppi, semmi baszakodás, ha baja van...jön vissza a cash.

    Hát erre mondtam én, hülye lennék nem venni :D

  • ufo13

    tag

    válasz Csakatim #50 üzenetére

    Kecskeméten vettem az Auchanban, ot ennyi.
    De sajnos az a helyzet, hogy a MediaMarkt esetén is ezt tapasztalom, hogy áruházanként eltérnek az árak, sokszor észbontóan.
    Pl.: Kecskeméten a MM-ban az Alcatel 6010 dual sim 65e, Pesten 50e. Nem kicsit verném az asztalt, ha épp Kecskeméten venném meg, utána Pesten látom, hogy 15e-re olcsóbb is lehetett volna. Gusztustalan.

  • ufo13

    tag

    válasz Csakatim #50 üzenetére

    Sziasztok,
    most már két nap aktív használat mellett azt tudom mondani, hogy nagyon jó választás volt a kütyü.
    A dobozon ugyan 512 mb van, de az alkalmazáskezelőm szerint 1GB.
    Kijelzője nagyon szép, nagy a betekintési szög is, (nagyobb, mint pl.: atab5), akksi is sokkal jobb, 2 napot egy töltéssel röhögve elviszi, sőt ebben volt 1,5 óra navigáció is + sok Wifi.
    Hívó felet jól hallom és fejhallgatóval (nem a gyárit használom) is szép, jó basszust ad vissza, nekem azzal sincs panaszom.
    GPS jelet kb. 20-25 mp alatt találja meg, azt masszívan tartja is, semmi eldobálás nem volt.
    Anyaghasználat kiváló, a műanyag ház szerencsére nem csúszós, jó a súlyozása, nem akar a kezemből kifordulni.
    Eddig nagyon pozitív, de tényleg.
    Pár negatív:
    - talán fentebb írtam hogyha egy otthoni Wifit beállítasz, hibáa kapcsolod le, utána magától visszamászik a Wifire, csak úgy tudsz megszabadulni, ha leválasztod a talált hálózatot (ezzel együtt tudok élni)
    - akksi töltés nem lehet beállítani, hogy óra mellé jelezze ki – ezzel is együtt lehet élni
    - a felső gyorsmenüben nincs profil választás, a kikapcs gomb hosszú megnyomásával felad egy menüt, ott tudod kiválasztani + beállítások menüben – ezt is meg lehet szokni, csak furi
    Egyszóval nekem még nem produkált hibát, továbbra is csak ajánlani tudom.
    Akinek van kérdése szívesen válaszolok. Én fehérben vettem, ez sokkal szebb, mint a fekete, de ízlések és pofonok.

  • ufo13

    tag

    válasz ufo13 #53 üzenetére

    Múlt héten szombaton vettem egy X50D-t, és azt a hibát produkálta, hogy magától bekapcsolta a mobilinternetet és olyakor a Wifit is.
    WiFinél azon hálózatokra - ahová már korábban csatlakoztam - magától felcsatlakozott, annak ellenére, hogy a WiFI-t kikapcsoltam rajta.
    Ezzel még nem is lenne feltétlen baj, azt csináltam, hogy a WIFI hálózatot leválasztottam, de akkor meg folyamatosan kereste az elérhetőeket. (kikapcsolt WiFivel)
    Aztán a készüléket gyári beállításra visszatettem, szándékosan semmilyen alkalmazást nem telepítettem, de a jelenség fennállt.
    Ezt a hibát nem csak WiFi-nél, hanem mobilinternetnél is jelen volt, néha „fellógott” a netre, az adatforgalom növekedésén láttam, hogy itt valami turpisság van.
    Erre nagyon figyeljetek, pl.: külföldön roaming nem olcsó, hamar kirázza így a zsebedből az aprót.

    Következtetés:
    Ha ilyet használtok vagy vesztek erre figyeljetek oda. Egyébként a készüléket nagyon sajnálom, mert nagyon bejött…

    És akkor legyen happy end. Az Auchan ma reggel szó nélkül visszavette. Megkérdezték mi a hiba, írtak egy jegyzőkönyvet és azonnal visszaadták a pénzt.
    Ez nagyon dicséretes, bár hozzá kell tenni, hogy saját márkás a termék és szervízhálózat nélkül, de ilyen támogatással és ügyfélszolgálattal best buy.
    Köszönöm ezúton is az Auchan rugalmasságát, tényleg így nagyon korrekt volt.
    Azt mondta a hölgyike, hogy a gari ideje alatt bármikor visszaadják a pénzt, ha hibás.

    Abban ellentmondás volt, hogy 1 vagy 2 év gari van rá. A készüléksoron a telefon melletti árlapon 2 év gari volt, de az ügyfélszolgálaton 1 évről tudtak.
    (Nekem egyébként 2 év garit adtak rá) Ha mindenki másnak is, akkor aztán tényleg venni kell.

    Egyszer még én is veszek ilyet… nekem bejött…. Most vettem egy Concorde 5700-at.

Új hozzászólás Aktív témák