Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bounti

    aktív tag

    válasz memoril #747 üzenetére

    Ezt nem tudtam, köszi!

    #kliszi Az anyaghasználat rendben van a tab esetében, a hozzáadott billentyűzet már más tészta, de azért használható. Angol feliratozású, szóval, vagy szerezz be címkéket, vagy megszokod.

    Az alap funkciók rendben vannak, böngészni, filmet nézni, doksikat szerkesztgetni elég kraft van benne.

    Nekem ami külön tetszik, hogy a microUSB OTG-s, így a külső winyóval (egy 500 GB-s WD MyPassport ultra) és az egérrel nekem tökéletesen kiváltja a régebbi notebookomat. Még egy monitort akarok szerezni hozzá (mivel van hdmi) és kész is.

    Az akksival nincs sok tapasztalatom, de kb átlagosnak mondható (6000 mAh).

    A hőelvezetés a rákfenéje a kütyünek, mert az nincs neki nagyon. togateam kolléga moddingolta a hűtést (amint eltelt egy kis idő és úgy látom, hogy nem fog besz@rni a cuccos én is meglépem), azóta neki kevésbé veszi vissza a sebességet a proci.

    A win10 frissítést van aki hibamentesen fel tudta tenni, valaki szenvedett vele, ezt magadnak kell eldöntened. Ami biztos, hogy itt a fórumokon sok a segítő kéz.

    A gyári support egy kalap (vagy rakás... ahogy tetszik)...

    A személyes véleményem az, hogy a webshopok kínálatát, és a Tecsó készletét nézegetve nemigazán találtam jogtiszta windows-os gépet, ami ezeket az alap feladatokat eltudja látni. Persze a notebookoknál előny a beépített winyó, vagy a nagyobb kijelző. Szerintem (és lekopogom) megéri az árát.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

Új hozzászólás Aktív témák