Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibor72

    tag

    válasz togateam #349 üzenetére

    Amit írtál az teljesen helyén való, sajnos. A neten néztem utána mielött megvettem és nem kérdeztem az eladótól hogy 3735F van-e benne vagy 3740d amit a neten találtam :W A melegedés meg szerintem lassan de biztosan végezni fog vele.....vagy én ;] Ami a billzetet illeti nekem már tett 3 apró pontot (csak fényben keresve látható meg) a kijelzőre, mivel én már rég eltávolítottam a fóliát, egy puha szövetdarabot vágtam méretre ami szállításkor mindig közte van. Az USB-k jók, meg az OTG képessége is csak a melegedéstől képes teljesen el lehetetlenülni. A hátlapját már levettem óvatosan, és a cpu felett csak egy amolyan, árnyékolásra szolgáló fém "kupak" van, ami sehova semmilyen szerkezeti alkatrészhez nem továbbítja a hőt. Sajna képet nem lőttem róla. Ha még párszor felbosszant, szerviz úton megválunk egymástól. Egy kollégám megnézte a gyári töltőjét, amit sürgősen javítani kellene 2 zener diódával, tulfesz, ill megszaladás ellen. És aki teheti cserélje az Általad linkeltre, mert csoda lenne ha leadná a ráírt teljesítményt :F és cserébe az is nagyon forrósodik. :Y

Új hozzászólás Aktív témák