Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • togateam

    senior tag

    válasz tibor72 #347 üzenetére

    Én is vettem egyet ( http://hardverapro.hu/apro/lark_win_10_op/ ) Ami a tapasztalat,nekem van egy másik is amiben a 3470d chip van az gyorsabb és nem melegszik,de beszéljünk a Larkrol,win 10 frissités elviszi a touch-t ,de a file másolás után tökéletes,a biosban kikapcsoltam a hő védelmet mert egy youtube videot sem képes lejátszani amikor lefékezi magát 100 mhz-re :) (lehet hogy még kap esélyt egy 95 fokos végálláson) Meleg mint az állat,ez valószínű azért van mert kispóroltak belőle egy hóelvezető fóliát,ha majd lesz kedvem szétszedem és megpróbálok valamit :). A bill összekarcolja a fóliát (nem vettem még le róla ) viszont ragasztottam rá pár darab filcsávot ami távol tartja a képernyőtől. Ennek az oka hogy a bill teljesen műanyag (a másik tabomon ez fém) és hajlik ezért karcol.Egyébként a napi feladatra jó. Amit nagyon szeretek benne az 2 dolog,a teljes értékű usb és az hogy a mini usb-portról lehet tölteni,igaz hogy épp hogy életben tartja(persze ha 2 amperes töltöd van akkor nem) de egy telefon töltő előbb van kéznél mint a saját töltője :) Ha kérdés van akkor megpróbálok válaszolni.
    Szerk: É kuva jó hogy bal-jobb egérgomb van rajta(igazából csak ezért vettem meg mert így nem kell bénázni a kijelzőn).

    [ Szerkesztve ]

    A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Új hozzászólás Aktív témák