Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz föccer #60410 üzenetére

    Persze, vannak ilyen apróságok, de itt már azért nem fárasztottam ezzel a fórumtársakat, mert kifejezetten szakemberkeresésen volt a hangsúly. Komplexnek mondható, nekem legalábbis, de nem szakembernek. Legalábbis én laikusként arra gondolok, a villanyszerelő nem azért érkezne, hogy kicseréljen két konnektort.

    Ennyire nem lesz ez bonyolult, a gázt csak szakszervíz üzemelheti be, két vágás a munkalapon meg a gázcső körüli rész kivágása az van valóban. (azért jó, hogy kiegészítetted, köszi)

    Kezdek kicsit elkeseredni, mert ha kisebb vagyonért csinálnák meg ezeket...egyáltalán van még itthon szakember vagy mind nyugaton dolgozik? Aki meg itt maradt, próbál számla nélkül valamilyen minőségben dolgozgatni? Csak kérdezem, tényleg nem tudom. Kb úgy képzelem ezt a dolgot, hogy én tök hülye vagyok hozzá, de a szakember látja is, mit kell csinálni, meg is tudja csinálni és eszközei is vannak. :)

    Mint aki most akar Linuxot telepíteni Windows helyett, fogalma sincs miről van szó, napokat is el tud szenvedni, én már annyit csináltam, hogy saját gépre 6+2 perc alatt telepítek egy full rendszert, mert látom mit kellene csinálnom, mi kell hozzá, honnan szerzem be és hogyan telepítem.

    Amúgy még így totál laikusként is hozzákezdenék, csak meglennék negyedév alatt, de mire beszereznék mindent, kézikönyvtől kezdve a szükséges szerszámokig, az sem lenne olcsóbb, bár nem kéne utána azt néznem, hogy az általam szakembernek vélt manó miket kókányolt össze. Utóbbit csak azért írom, mert ugye nem tudom kontrollálni sem, hogy ért-e ahhoz, amit csinál. :U

    [ Szerkesztve ]

    új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák