Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Motion_Blur #31 üzenetére

    maradt itt pont olyan széles műanyag fedlap, azt betettük....az első széllökés úgy tépte ki és hajította a soba msik végébe mintha papírból lett volna :(

    tényleg nagyon nagy vihar volt, sok vízzel és iszonyat mennyiség áramlott be, 4 alkalommal fix hogy ürítettük a 8 literes vödröt. őseim törölték fel a vizet ahogy tudták én meg tömtem a réseket...és akkor jött a széllökés ami majdnem kivágta az egyik oldlaon a teljes táblát .....ha kiveri, nem tudom mi van mert fix h agyonüt 1-2 embert azonkívül totálkárosra teszi a lakást, mivel semmi ajtó nincs amivel szigetelni lehetne

    most anyámék azon erőlködnek hogy a faszi ide többet be ne tegye a lábát és megpróbálnak elérni valakit a cgtől valami magasabb beosztásut hogy minél hamarabb jöjjön egy kiszálló csapat és javitsák ki fejezzék be, máskülönben kénytelenek lesznek a bíróságon magyarázkodni és az ablak árának nagyrészét kárpótlásként visszaadni :(

    a legjobb hír a dologban hogy a mobilok menthetők maradta, hálistennek, de pl ami a szekrényen volt magazingyüjtemény könyv stb, kisebb értékek de anyámnak pl nagyon fontos, az kukába egy az egybe, ahogy a szőnyeg is...monnyuk az amugy is mer parkettázás, de....nem tom....inkább nem mondok semmit olyan kiba ideges vagyok

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák