Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thomas19

    tag

    válasz King Unique #22781 üzenetére

    Köszi a választ! Amennyire én látom, semmi baja nincs a külső háznak és a HDD-nek, a laptopon másolgattam rá dolgokat, gond nélkül megy. Semmiféle hibakódot vagy ismeretlen eszközt sem látok az eszközkezelőben sajnos:( Most nyitott eszközkezelőnél kapcsoltam be a vinyót, és frissített (villant egyet), de nem jelent meg semmi. Utána bedugtam egy pendrive-ot egy másik portba, ugyanúgy frissített és az azonnal megjelent. Most mindkettő rá van dugva, de csak az SSD, a két belső HDD és a pendrive látszik.

    A driverezés látszólag rendben van, minden működik megfelelően (kivéve a hangszórónak ugrál a hangereje, de azzal már több éve gondok vannak, azt hittem, a régi alaplap okozta, de akkor sajnos a hangszóró a hibás, mert minden más cserélve lett azóta), ugyanazzal a Driver Easy programmal csináltam mindkét gépen ugyanúgy, de már az előző Windowsaim alatt is ezt használtam, mert olvastam valahol, hogy ez jól megcsinálja, bővebben meg nem értek a témához. Ettől még okozhatja ez a hibát, nem tudom.

    Majd átrágom, hogy meg tudom ezt az utolsót oldani, de ha nincs rá valami egyszerű megoldás, akkor lehet, hogy felesleges vele küzdenem, mert úgysem az enyém, csak szerettem volna elrendezgetni a dolgait, mert kb. egy download mappában van minden és persze nem talál meg semmit a káoszban.

Új hozzászólás Aktív témák