Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • txema

    csendes tag

    sziasztok.

    Én felhasználói szinten értek (csak) a szamitógéphez, ezért fordulnék hozzátok egy problemámmal és kérdésemmel egyben.

    Van egy céges notebookom amint nem feltétlenül szeretnék minden "tevékynségemet" (levelezés, weboldalak megtekintése, dokumentumok) átfuttani, tárolni -természetesen tartva attól is hogy ellopják a gépet s a titkos adatok vagy személyes adatok más kezébe kerülnek. A notbookot természetesen haználom arra célra amire kaptam.
    Azonban azt találtam ki, nem tudom mennyire helyesen, hogy veszek egy külső merevlemezt.
    Egy 120 GB os külső merevlemezre gondoltam azomban ugy kivvanom használni, hogy telepitek rá windows XP-t, M. Outlook ot és Mozzilat. Csatlakoztatom a notebookhoz és a "bebutolásnál" ez helyettesiti a belső merevlemezemet. igy ha jol gondolom akkor ugy tudok weboldalakat megtenikneti, leveleket letölteni és a telefonomat szinkronizálni a notebookal, hogy ezek az adatok nem tárolodnak semmilyen formában magán a notbookon.
    Persze csak rövid ideig használnám, hiszen olvasattam hogy itt a rofumben hogy a tulmelegedéssel (hűtéssel probléma lehet) hiszen nem a folyamtos használatra találták ki sak adathordozásra.

    Ezzel kapcsoltban várnám a segitségeteket hogy mit javasoltok és hogy ez elképzelésem egyáltalán megálja a hyleté.

    Amit szeretnék:
    Ugy letölteni M. Outlook -ba a leveleimet és sinkronizátni a telfonomat valamit dokumetumokat menteni és internetenzni hogy az a notebbokon ne legyen visszakerehető semmilyen formában.

    Előre is köszönöm a segitséget és az észrevételeket, ötleteket,

Új hozzászólás Aktív témák