Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    senior tag

    válasz King Unique #3975 üzenetére

    Köszi a választ!
    A router-es felhasználás, adattárolás és külső elérés, a végcél.
    Nagy igényeim nincsenek, csak már elértem azt a szintet, hogy mindegy mit veszek, de ne kelljen a város másik végére elmennem érte, inkább fizetek ugyan azért vagy másik de jó cuccért kicsit többet. Egy WD RED a tervem bele, éppen a felhasználás miatt. Igazándiból a chipsetekhez meg a belső lelki világukhoz nem értek és nem is nagyon szeretném magam kiművelni ezen a téren, ezért kérdezek inkább.
    Egy asus rt-n18-u lenne a router. Az usb 3.0-s portra volt a régi dugva, értelem szerűen külön táp nem volt hozzá. A sebesség nem életbe vágóan fontos, úgy is a router és a netem lesz a szűk keresztmetszet de tényleg nem életbe vágó ez a része. Megbízható, hosszú távú működés és amennyire lehet jó helye legyen a vinyónak benne, ennyit szeretnék.
    Ennek fényében 2-3 darabot írnál nekem a kínálatból? Majd ránézésre eldöntöm, hogy melyik szimpi (az egyszeri autóvásárló néni esete, mindegy milyen, csak szép piros legyen :DDD ). Vennék szívesen outdoor házat is, de azok magasabb árkategória sajnos, szóval erről most leteszek, nem lesz hordozva.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák