Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pirate777

    csendes tag

    Sziasztok

    Külső rack vásárlásán gondolkozom, egy WD RED 1TB fog belemenni. A HDD pillanatnyilag a notiban van egy WD BLACK 750GB mellett, de SSD érkezése miatt kikerül onnan. A notebook-on van ESATA és USB 3.0 port is. Jelenleg van egy Thermaltake Silver River 2 esem, ami USB2 portos. Elég sok rack képbe került és nem tudok dönteni. Fontos lenne a jó hőelvezetés és az, hogy a leválasztás megfelelően működjön.

    Thermaltake Silver River 5 - ismerem a típust, külsőre ugyanaz mint a 2es, azaz jó minőségű kiváló hőelvezetéssel, de mint olvastam ASM1051 van benne, amitől már vannak jóval fejlettebb/gyorsabb vezérlők is

    Lian Li EX-10Q - nagyjából ugyanaz érvényes rá, mint az előzőre, kutatásaim alapján ez is ASM1051 vezérlős, több infót nem találtam róla

    Zalmann ZM HE-250 U3 - erről tud valaki valamit? nem sok infót találtam róla, mostanában a felére csökkent az ára, a newegg-en és az amazonon találtam 1-1 igen negatív véleményt, kutatásaim alapján Prolific PL2771 vezérlő taláható benne, ami nagyjából az ASM1051 ellenfele, szerintem a világítás kikapcsolható, ha nagyon idegesítő lenne, a ház minősége jónak tűnik, de a vezérlő miatt.... nem tudom érdemes e vele foglalkozni

    Raidsonic IB254-U3 - erről találtam itt is hozzászólásokat, a benne lévő vezérlő szól mellette, tud mindent amire szükségem lenne. Erről is találtam negatív véleményeket a minőségét és főleg a hozzá adott kábelt illetően, de összességében 4k körül kaphatő és akár egy SSD-t is megfelelő sebességgel kezel

    Van valakinek valami tapasztalata ezekkel vagy mást ajánlotok?

Új hozzászólás Aktív témák