Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz flegga92 #99783 üzenetére

    Igazad van, kissé szigorú voltam, bocsánat, hadd javítsam ki magam:
    Azt nem tudom/látom még mindig, hogy Alin hogy mennek a dolgok, mik a következő lépések.

    Két opcióm volt azt a képernyőt megelőzően, amiről csatoltam képet, vagy partial refund (~1200 forintot kaptam volna), vagy full, de ebben az esetben visszaküldés is.
    Elfogadtam az utóbbit, jelenleg az eladónak kellene tovább görgetnie a történetet azzal, hogy megadja a címét, nekem nincs hova írni, nincs kép csatolási lehetőség, ezt megelőzően pedig csak a termékről tölthettem volna fel (újabb) képet, hogy bizonygassam, miért jogos, hogy case-t nyitottam és teljes árvisszatérítést szeretnék.

    Arra tippelek, hogy amikor legutóbb arra jártál, még más volt ez folyamat.

    Az is ki volt írva az előző képernyőn, hogy a visszaút postaköltségét az eladó fizeti. (Ettől függetlenül paypallel fizettem.)

    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lenne, ha írna egy címet, ott milyen opcióim lennének, és mikor mit kapnék vissza (ár - postaköltség), hogy erről is legyen tapasztalatom, de könnyen el tudnám engedni a történetet, ha csak simán visszakapnám a pénzt (még 22+ óra), és akkor ez a sztori is pipa, nem kell postára menni, újabb pénzmagot elkölteni, képeket, videót csatolni, írkálni, várni, miegymás :)

    Nem semmi, hogy 3900 forint egy levél Kínába... :(((

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák