Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz tibcsi0407 #77153 üzenetére

    Majd ha az amit leírtál megvalósul, akkor korrekt "cégnek" fogom őket tartani. De kétlem, hogy ennyi féle kínai márkához és matricázóhoz fel tudnának nőni a feladathoz. Amennyiben pedig szakosodnának a minőségibb telefonmárkák felé, úgy az áraik se ragadnának lent.

    RVR400
    Aki fél kintről rendelni, annak nyilván az EUstock az egyik alternatíva. Vagy vehet Samsung, LG és egyéb "telefonokat" 2-3x drágábban. Továbbá nem kell rögtön mélyvízbe dobni azt aki fél a kinti rendelésektől. Először kezdje kisebb értékű cuccokkal. Fejlessze magát. Félreértés ne essék én nem azt mondtam fentebb, hogy majd mi mások helyett rendelünk. Csak segítjük őket abban, hogy merjenek fejlődni. Ennek a népnek ez az egyik legnagyobb baja, hogy minden újtól fosik, féli fejleszteni magát. Mondván a sorsa meg van írva. Nos ha így áll hozzá akkor tényleg igaza van. A tudatosságot kellene fejlesztenie sokaknak. :R

    Én valahogy úgy érzem, a minőségibb kínai telefonok már átlépték azt a szintet, amin a nagy gyártók megragadtak. Jiayu G3, G3S, Xiaomi Hongmi MTK telefonjaim, de még a ZTE Blade is hibátlanul működnek! Mennyi idő is telt el a megvételük óta? Súlyos évek. Haverok, barátok évente 2x xopórolleren vannak az itthon vett Sony, Samsung telóik miatt. A kínai telefonokról alkotott súlyos tévhitek árnyékában élünk. Igen, van a xar kategória és van a minőségi. Ketté kell szedni a két szekciót!

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák