Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz madrac #72695 üzenetére

    Ne használd. Ennyi. Nem értem mit lázadsz egy termék miatt, és pont erről beszéltem, hogy telefonok között is simán átcsúszik gyári hibás darab. Szerinted a bolt átfogja nézni az összes terméket egyesével, mikor a BW cuccok ráadásul le is vannak ragasztva biztonsági ragasztóval?! Nem védem őket, megvédi őket az eladásuk és az értékeléseik, javaslom nézz be ide és kereső.

    RVR400
    Gondolom mind ezt te is úgy írod, hogy használtál már ilyen cuccot, esetleg szét is bontottál egyet.[link]
    És ajánlom az összehasonlító táblázatot is a sráctól.

    És én itt befejeztem. Ez olyan, mintha megveszel egy iPhone-t vagy Note-ot és gyárilag nem jó a GPS-e vagy egy töltés után elszáll az aksija, akkor az összes olyan készülék szemétre való.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • 206 cc

    senior tag

    válasz madrac #72695 üzenetére

    Szia!
    Mi elektronikai termékeket gyártunk.Egy ilyen panelból lejön a gépsorról napi 20.000.- db és az egy gépsor csupán,nálunk van 7 és mi nem egy hatalmas cég vagyunk.Az összeszerelő rész ahol valószínűleg a panelt nem tökéletesen tették a helyére -mert beültetve biztosan jól van a csatlakozó csak a házban áll kissé ferdén a panel,ez látszik is-!Mivel kis értékű a munkadarab nem a külső kinézetet -ami jelen esetben belső- ellenőrzik,hanem minden egyes darabnál! bemérik mindkét töltő részt illetve tesztelik hogy fogadja e a csatlakozót a foglalat,mivel ez rendben hiszen te is megerősítetted, így OK minősítést kap a termék .Mehet a csomagolóba.Kiszállítás előtt van még szúrópróba szerű minőség ellenőrzés -ez kis érték,nagy darabszám esetén értendő!
    Szóval így zajlik egy folyamat!
    Erre te mint hozzáértő :W rögtön azt mondod milyen minőséget gyárthatnak ha ez ilyen?!
    Szóval nézz utána kicsit hogyan folyik egy gyártóüzemben a minőség ellenőrzés mielőtt butaságot állítanál!

    RVR400: nincs ebben semmi védekezés,de ne felejtsük már el ,hogy ez a cég megfelelt egy Apple QC-nál is !!Mindenütt lehetnek hibás darabok!...ja és kb.ugyan ez a minőségű termék mennyibe is kerül pl.az Apple Store-ban?? Na az a drága !!!

    Beg:..Tisztelettel, egyetértek!

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák