Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molvany

    senior tag

    válasz LámaZ #55018 üzenetére

    Nem akarlak megcáfolni. Nem azért, mert elismerem hogy igazad van, hanem azért, mert te ezt nem fogod engedni. Te Magyar vagy, azt fogod elönybe helezni. Én Német vagyok én ezt preferálom. Semmi gond :D
    A kereskedelem átlagosan ( postát is lehet ide sorolni ) sokkal barátságosabb mint azt eltudod képzelni. Németországban tiszteliik egymást az eladók és a vevök is. Miért is ? Magyarországtól eltéröen itt " nem veri a mellét " a vevö már a bolt ajbóban belépéskor, hogy ö a vevö " ( vagy valami hasonló ) :K Tessék már hasraesni kedves eladó :C
    Itt ez a " tisztelet " annélkül is megvan és nem ridegek, merevek az emberek. :N
    Hogy a Magyar postások se maradjanak ki ebböl az " összefoglalóból ": Kb. már vagy 9 - 10 éve kezdtem a vaterán. Elsö években még annó nem kevés negatívot és semlegest szedtem össze, csak azért, mert sok nem ajánlott levelem nem ért célba. Sajnos nagyon sok volt abban az idöben. Csak tippeltem, a postás meglátta, Németországból érkezö nem ajánlott levél, mit tehetett ? Jobb kéz, bal zsebb. :K
    Szerencsére mára már " átváltottak " a keletröl érkezö, " kifizetödöbb " küldeményekre, így az én leveleim célba érhetnek.
    Nem járok én sem sürün MO - a ( évi 1 - 2 alkalom ) , de tapasztalat azért valamennyi van.
    Nyugat Berlin ? Egyik a nyugisabb Berlini rész :K Ja, hogy honnan tudom ? Itt élek ;)

    WhatsApp :+491737182060

Új hozzászólás Aktív témák