Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz #70869248 #429 üzenetére

    "bevállalják a közepes keveréken rajtolást, azaz szembe mennek a közvetlen riválisokkal."

    Pont azért tették mert lassabbak voltak náluk. Egy körön Kínában csak a 4. legjobb autó volt a RB. És összességében sem hinném hogy a legjobbak lennének. Malájban Vettel azzal hogy hamar felrakta a slicket csak bukott, kockáztatás volt ami nekem inkább azt jelenti hogy nem voltak magabiztosak. Sajnos nem tudjuk mi lett volna Malájban ha Alonso nem esik ki.. Kína alapján, ahol spórolva verte Hamiltont, azt gondolom nyerhetett is volna erőből. És akkor csak az első futamon volt megverve Kimi által, akinek előnyösebb volt a taktikája.

    Én tempót tekintve a Ferrarit és Lotust tartom a legjobbnak, hogy ehhez mennyit tesz hozzá Alonso és Kimi mondjuk Vettellel szemben, azt nem tudom. Vagy inkább azt mondom hogy mind a 4 élcsapatban van egy pilóta aki ki tudja autózni a technikát. Alonso, Vettel, Kimi és Hamilton szerintem mind a négyen olyan szinten versenyeznek hogy az egymáshoz viszonyított eredményeik alapján lehet következtetni a technikai erősorrendre is. Bár talán Alonso mindhármójuknál többet tesz hozzá egy leheletnyivel.. ezt elismerem.

    Szal a lényeg amit akarok mondani hogy szerintem nem a RB a legjobb vas.

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák