Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Old Death

    senior tag

    válasz Pópa #69 üzenetére

    májusban pánkosítottam.. középen meghagytam kb 10 centi hajat a többit letoltam borotvával... elmentem edzésre (úszás), mindenki nézett csodálkozott, haza érek , szülök már otthon melóból. Egy mondat hangzott el a ''hajamat'' illetően: Vagy levágod vagy elköltözöl! :F gondolkodtam a válaszon pár percig, aztán úgy döntöttem, h levágom :(
    az meg pláne vicces volt, h másnap (amikor végülis levágtam a hajam) elmentem íjászedzésre: kezemben az íjam, hátamon a tegez, tele vesszőkkel, nekem meg frankó irokéz hajam volt, na véletlenül se bámultak meg a buszon :DDD

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

  • Old Death

    senior tag

    válasz Pópa #71 üzenetére

    nem vagyok merész, csak bolond :)) kiváncsi voltam milyen vagyok így :)

    légyszí használd a válasz gombot, ha írsz vkinek, mert már több topicban láttam, h megszólítod azt akinek írsz, no erre van a válaszgomb és így akinek írtál könnyebben észre is veszi. ;)

    szerk.: most nézem, már használod akkor semmi! bots :U

    [Szerkesztve]

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Aktív témák