Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocean

    tag

    válasz Dzsolo #6575 üzenetére

    Így 40 felett az ember már nehezen változtat a megszokásain de azért igyekszem :)
    Nyilván manapság biztos az is furcsa, hogy nekem nincs korlátlan mobilnetem, a melóm nem olyan, hogy a munkahely adjon, magamnak meg nem költök rá, főképp azért, mert pár Gb-tól többet úgysem használok el egy hónapban (mivel a zenét sem így hallgatom - minden mindennel összefügg)
    Meg őszintén szólva nem tudom mit várjak mondjuk egy menet közbeni online zenehallgatástól, a mai napig még a beszélgetés is megakad sokszor egy-egy cellaváltáskor, megfordulok azért olyan helyeken is, ahol térerő is alig van, nemhogy 4G, szóval megfelelt nekem az offline.

    A saját telefonon tárolt zene lejátszása (ezt így 2024 ben leírni furcsa :P ) simán csatlakoztatod a készüléked a fejegységhez ott ahol az USB menüpont van kell olyannak is lennie, hogy média, átkattintasz és bárminek a hangját lejátsza

    Igen, itt nézelődtem én is, de a Médiát választva sem listázott a telefonról semmit, de küzdök akkor még majd vele.

    Amúgy miért nincs zene telórol ha térképet nézed?

    Hát azért mert USB stick-ről ment a zene, és egy USB-m van. A térkép pedig (nekem azt írta az autó), hogy nem megy bluetooth-on, csak kábelen, szóval ilyenkor kihúztam a pendrive-ot, hogy a telefont dugjam be.

Új hozzászólás Aktív témák