Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz KaitouP #258 üzenetére

    Okostelefonok, bármilyen technikára igaz, hogy fejlődik. Miért baj, hogy kijön egy frisebb, jobb változat időnként? Attól még amit vettél, ugyanazt tudja mint addig, neked nem lesz kevesebb. Sőt, a régi ára is lemegy, ugyanúgy megjelenéskor egy játék pl drágább, mint 3 hónappal késöbb pl. Most akkor azok is tartsák végig az árakat, mert te megvetted áprilisban, s nehogy már más olcsóbban hozzájusson mert megcsalva érzed magad a gonosz pénzéhes multiktól? Ez ilyen, így működik s így helyes. Mesterségesen minek fogják vissza?

    Amikor megvetted a ps4et, tudtad mit veszel a pénzedért. Ezt most is tartja, s a támogatottsága, életciklusa ugyanaddig várható, a pro ezen semmit nem változtatott.

    Ugyanakkor miután várható volt most az event, ezt a pár hetet kibírhattad volna. Azért, mert évekre veszel ilyen eszküzt, s ez a pár hét semmit nem számít. Még akkor is, ha nem idénre vártad a prot. Van egy bejelentés, azt érdemes megvárni, ha teneked ennyire jobb lett volna a pro. Illetve nem is az, hanem h neked hirtelen ennyire kevés lett a ps4.

    Ez olyan mint amikro iphone bejelentés elött 1 héttel ismerőseim vesznek telefont. Most is alig bírtam meggyőzni vkit h ezt az 5 napot várja ki. De neki elég a 6s, meg decemberig nem akar kivárni. Feltételezésekből indul ki, ahelyett h várna picit. Aztán csak halgatott rám, rájött h tényleg estek a 6s árai, s a 7et meg megkapja azért, így tud dönteni. Ráadásul a 7 is hamarabb lesz itthon kapható, mint amúgy várta volna.

    De a kulcs itt abban van, h ő vmit feltételezett, ahelyett h megvárta volna míg kitisztul a helyzet.

    Nagyon régóta szó volt a neorol, meg h idén ősszel jön a bejelentés. Ha neked ekkora lelki trauma az, hogy van egy pro s "elavult a géped" lol - akkor igenis várnod kellett volna. Erre értem h ilyen mentalitással hibáztál.
    Ha igazad lett volna, s csak mondjuk jövő novemberben jön a pro, akkor is jobb lett volna ha vársz a bejelentésig. Mert akkor már tudod mit veszel s mi lesz késöbb. Arról nem beszélve h ha nem kellett volna a pro (vagy nem jön), akkor is ott lenne a slim ami olcsóbb kb mint a fat cserébe halkabb, kisebb s kevesebbet fogyaszt. Azt meg végképp tudni lehetett h nemsokára jön.

    Az meg (ipari kémkedés ide vagy oda) hogy mikor s mennyi idővel előre jelentenek be dolgokat, kemény üzletstratégia, ms-t is bele kellett vegyék a dologba, meg kellett őket, minket lepniük jelenleg ahoz h náluk legyen az előny. Fel tudták csapni a lapdbát azzal, h ilyen hamar kihozzák. Főleg azzal, h ilyen későn jelentik be.

    Az meg h ezt meg úgy dolgozod fel, h a sonyt hibáztatod s a marketingstratégiájukat hibáztatod s pénzéhes szarnak titulálod, szerintem gyenge sértődött gyerekes dolog.

    Ne haragudj, ez teljesen offtopik s személyeskedés a részemről, de ezekre a reakcióidra, amik személyes sértettségből fakadnak, csak így tudntam elmondani a véleményem. De részemről nem reagálok erre többet, vagy elfogadsz 1-2 kritikát ebből vagy sem, de fontosnak tartottam ezt leírni, mert számomra érthető a csalódottságod, de jogosnak nem nagyon tartható, csak egy nagyon picit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák