Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Uh, jó sokat írtatok :)
    Kezdjük:

    Utánygártott Ps2-es memó kártyákkal vigyázzunk! Az Ps1-esekkel nem volt gond, de a kettesekről nem hallottam még túl sok jót.
    Nekem most telt be a memóriakártyám, szóval elég lesz egy darabig egy is :)

    Internetes játék:
    idézek Cheaptől, ez a Pstwo-ra vonatkozik:
    ''illetve hogy aki teljes online elvezetet akar (megvan mindene) s a Sonys turismoval WRC4el, F1 2004el , Socommal, KIllzoneval szeretne jatszani, annak varnia kell!!:/ Mert ugyan a leirashoz mellekeilk mindenkinek az Unique Network Acces Codet (szo szerint ez a neve;)) amit Martin a hetekben oly lazasan keresett a BB dobozaban, ami nala jart de vhogyan onnan eltunt) de a Regisztraciohoz, account csinalasahoz, nev cim telszam megadasahoz... (mindezeket csak a Sony jatekok kerik az osszes tobbi eddigi tapasztalatom szerint 2 perc alatt jatszhato volt Online, igy a Burnout 3mal is jokat jatszottam az elmult orakban francia s nemet vadbarmokat kergetve:) stb szukseges Network Acces Disc bizony sehol... (hihetnenk azt hogy ejj kimaradt a dobozbol, vagy csak en nem talalom, de nem... mint kiderult a regisztracios kartyat (mindnekinek ismeros ugye?) ki kell tolteni visszakuldeni a vilag vegere a Sonynak, s amikor ok majd kuldik akor kuldik (de mily nagy orom bazi nagy betukkel INYGEN!) a network Acces discet ilyen meg olyan demok kereteben... kerdem en, ki orul annak hogy megveszi agamet de hetekig, addott esetben honapokig (nem is emlitve azon eseteket amikor semmi nem jott vissza az elkuldott kartya utan) kell meg varnia hogy elkezdhessen online jatszani... erdekes mindenesetre.. a SOny valoban belehalt volna belerakni a discet a gep csomagolasaba, igy fizethetik az oda +vissza postakoltséget hogy elkuldjek:) Eszuk van am de sok...:) maguknak is sporolnanak penzt, a kedves vasarlonak meg idot...s faradozast....''

    Sima Ps2 esetén ugyebár külön kell az adapter, ott nem tudom hogy van, de hzx ezt írja:
    ''emtom Cheap, mi gondod volt neked a network adapter telepítésénél - kb 10 másodperc volt a felcsavarozás és fél perc a hálózat beállítása. Ami hosszabb, az a Central Station, de csak azért mert sok szöveget kell bevinni - de ha van USB-s keyboard -od, az is max. 30 másodperc, tuti :)

    Chip kilőve, a DNAS nagyon jól muxik, egyébként pár játékból lehet a hálózatot konfigurálni, szóval a NA disk nem _annyira_ fontos szerintem.''


    (index.hu, Playstation2 fórumából idéztem mindkettőt)

    Kérdőív:
    valaki megkapta egy hónap alatt, valaki meg évek óta vár rá.

    Ps2 kikapcsolása:
    Akkor kapcsolod ki amikor akarod, s azzal a kapcsolóval, amivel akarod :) Btw. a hátsó kapcsolót nem érdemes kapcsolgatni, ha az elsőt hosszan benyomod, akkor gyakorlatilag kikapcsol a cucc (ugyebár TV-t se szoktad kinyomni a TV-n lévő gombbal, csak a távirányítóval kapcsolod le). Egyedül arra figyelj, hogy amikor ment a memóriakártyára, akkor ne kapcsold ki, mivel akkor annyi a mentésednek. (erre főleg az autosave-es játékoknál kell figyelni)

    DVD lejátszás: a magic chip sz@r. Ha normális chip van benne, vagy nincs benne chip, akkorcsak simán berakod az írt vagy eredeti DVD filmet, s örülsz.

Új hozzászólás Aktív témák