Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz GypsFulvus2 #12620 üzenetére

    Hülyeséget nem akarok irni,de szerintem nem teker az maxon, a pumpa is szabályozva megy és gyártó oldalon írva Is van 1000-3000Rpm. Tehát PWM szabályozható.Persze akinek van itt az azt írta maxon megy. Felszerelni meg tök mindegy hogy van,mert nincs akkora lényege annak a kis ventinek. Nekem felfele van a kis radi,de láttam olyan építettet ami jobbra állt,tehát a VRM-el nem is találkozott :D
    Lényegében mindegy merre néz,hisz a foglalaton is el kell férnie. Arra számíts hogy a csövek elég merevek ami jo,de nehezen pakolászható,igy kell neki bizonyos távolság, itt nem is mertem a radiátort fordítva feltenni vagy közelebb tenni a hátsó ventihez.
    A 240-es nekem 3700x rayzenre bőven elég. A 240-es 56.3 CFM míg a 280-as 72.8 azaz kb 122 m3/h levegőt mozgat ami nagyon jó!
    Egy jo venti görbével közepes állandó RPM-en tartva tökéletes cucc lehet,halk és egyenletesen nagyon jol hűt. Szerintem az jelenleg bármire elég. Ez az én véleményem.
    De cáfoljon meg valaki.

    BMS

    Bocsi,ezt ajánlom,vagyis ez legyen a minimális Arctic Luquid freezer II 240 vagy 280. Bocsi,én még drágábban vettem.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák