Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz jaffa 2843 #11532 üzenetére

    Feltettem az említett progit, performancre tettem mindent, mégis néma csend.

    Ugyanakkor azt is megfigyeltem, igaz ez nem kapcsolódik a folyadékhűtéshez, hogy a ház ventik is vagy leállnak, vagy emelkedik durván a fordulaszámuk,kisebb terhelésre is, zavaró az jellegzetes veni indulás hang amit kiad az első 1-2 kőr alatt, már uninstaláltsam a lap saját progiját is, mert az meg felülírta az uefiben eszközölt beállításokat is, de nem akar sehogysem jó lenni.

    Nem vagyok ellene a csendes gépnek, de nem hiszem, ha terhelem és 50 fokosak a magok egy video konvertálásnál mondjuk, akkor nem lenne szükséges a radiátorról lefújni a meleget, és álltak végig a ventik.

    Ami még feltünt, hogy a csöveket megfogva nincs különösebb különbség, a 2 közt, holott azért kellene határozottan érezni, hogy melyik a hideg és melyik a meleg oldal.

    Bent a cégnél van egy gép ami egy 7700 K és azon egy 280 as hűtő van szintén a corsair től, meg nem mondom a pontos típusát, na ott durva különbség volt a 2 cső közt.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák