Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A gépház modding sötét oldala.

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban? Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Hegyirabló #7035 üzenetére

    Én szeretem az Elders scrolls játékokat,Morrowind volt a kedvencem,de a Skyrim is jó volt.
    Az ESO sok száz évvel az első játék előtt játszódik.Térképe iszonyatosan nagy,minden kiegészítővel egyre több zóna kerül be,a sztorija nem is tudom milyne hosszú,szerintem a kiegek sztorija alapból hosszú,plusz minden zónának saját sztori,minden céhnek saját sztori.Nekem 434 óra játékidőm van,de szerintem még 5%-a sincs meg. :D
    Az egész játék nagyon fura,a karakter fejlesztés a legfurább.
    A kedvencem egy wood elf nightblade,gyakorlatilag csak 1 claa skillt használ,az életlopást,röbbit ki sem fejlesztette,inkább lopás betörés zsebelés van fejlesztve és az íjászat.
    Vannak karakter osztályok,de kb fölösleges,bármiből lehet bármi.Bár a class spec képességeket nem lehet át vinni,de nem is kell.Alig van olyna karim aki class spec skillt használ,inkább céhes vagy fegyver skillt. Az elfem főleg íjász.Skill pontokat skysshard begyűjtésért kapsz és küldetésekért.
    Dungeon küldi ad egy skill pontot,zóna sztorik adnak sok skill pontot,fő sztori is ad.
    Házakban céhekben és egyéb épületekben található könyvespolcokban kutakodásért is kapsz ezt azt.
    Irtózatosan összetett és furi MMO. :DDD
    Kép azért sötét

    Ilyen jelenleg a világtérkép,júniusban jönnek új zónák.
    De Tamrielen kívül még lehet elmenni 6 elég fura világba.

    Én morrowind zónáját szeretem,VVardenfell-t,ott is van a házam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák