Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz RockHaRD #2898 üzenetére

    Ha játszottál volna már MMORPG-vel értenéd, bocs, hogy nem magyaráztam jobban el.

    Szóval tegyül fel te Sith Warrior vagy, a fő stat ami a játékba kell neked az a Strenght és az Endurance.
    (Igaz LVL10-nél specializálodhatsz Marauder vagy Juggernautra (tank-dps illetve medium és heavy armor.)
    De maradjunk annál, hogy már mind Marauderre specializálodtok.
    Ekkor mindegyikötöknek Medium Armor fog kelleni és mindegyik Medium Armor Strenghtet és Endurancet kell adjon.
    Ergó négyötök közül csak egy fogja elvinni az adott tárgyat ami mondjuk kiesik (quest tárgyakat most tegyük félre) aki nagyobbat dob.
    Nem kell mondanom, hogy mivel a random dönt [dobásnál (rollolásnál)] lesz olyan is, hogy aki már nyert, az viheti a következőt is ha nagyobbat dob (tegyük fel, hogy nem passzolgattok).. Igy kevesebb eséllyel lesztek jobban felöltözve, mintha egy Inquisitor és egy Warriorral nyomnátok.
    Mert: Az Inquisitor csak Light Armor azon belül is Willpower és Endurances itemre fog dobni , a Warrior (Marauder) meg Medium Armor azon belül is Strenght és Endurances itemre, ergó könnyebben öltöztök fel.

    Persze meglehet oldani, hogy minden egyes loot után ha kiesett egy sapka neked, a következőt passzolod.. de így mire mind a 4en felöltöztök az nem kis idő lesz...

    Plusz: Flashpointok, 4-es felállásba lehet menni általába (másszóval Dungeon , Instance), ahol x boss ("fő" ellenség is dobálgat elég jó tárgyakat, f2p-vel korlázotva vagytok 3-ra heti szinten.. ergó még kevesebb esélye, hogy mindegyikötök vigyen valamit.
    A másik, hogy ezekre a Flashpointokra úgy lehet menni, hogy 1 Tank, 1 Healer, 2 DPS.

    Most ha mind a négyen Warriorok vagytok, együtt sosem fogjátok játszani a Flashpointokat (ami pedig eleinte kurv@ra élvezetes szerintem a játék vége fele járva már lehet csak farm szinten megy mint a WoW-ba de ezt nem tudom, mert még nem tartunk mi sem ott) mert max Tank és DPS-ek lesztek, nincs healer köztetek. Tehát legalább 1, de akár 2 ember is kieshet közületek.

    Bocs a hülye megfogalmazásért, és a hibákért, remélem így érthető.

    [ Szerkesztve ]

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • PhilBrick

    őstag

    válasz RockHaRD #2898 üzenetére

    Belegondolva teljesen jogos hogy adja meg mindkettőtöknek. A játékmechanizmus és szerintünk is ti akartok nem "normális" módon játszani vele. Szóval egyikőtök váltson egy másik classra!
    A Dictator által említett három role szerepe világos? Tank-dps-healer?

Új hozzászólás Aktív témák