Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Hegyirabló #6938 üzenetére

    Figyelj,először is menj el a flottán a supplies részbe és vegyél Fp geart,.ez 324.
    Ha azzal mész el fp-re akkor jó eséllyel annál jobbat kapsz.
    Ha nincs alap gíred,akkor alapból 324-et ad.
    Flashpoint,conquest és operations geart is árulnak a flotta supplies részében,a conquest gear a legolcsóbb,na nem pénzbe,hanem tokenbe,ezekhez tokenek kellene.
    Ugyanott lehet őket upgradelni.
    Ha először conquest geart húznál,az is jó,heti küldetés ládákért és flashpointokért úgyis kapsz FP geart.
    Ha jó guildban vagy és van guild hajótok,ami fejlesztve van,akkor a flashpointok dobnak jobb geart elvileg,erről nincs infóm sok,mert én egyszemélyes guildban vagyok,a legelső fejlesztés is még vagy félév mire egyedül meglesz. :B
    Ha úgy döntesz hogy hajlandó vagy elmenni pvp-re,starfighter vagy aréna esetleg battleground,azokért lila upgrade ládát kapsz.
    Aréna és battleground tapasztalatom nem igazán van,meee rühellem.
    Max szezon küldihez toltam bg-t kiskarival.
    Viszont starfighterezni szoktam mert a láda amit kapunk két szinttel nagyobb lila gear darabot ad.
    Csináld azt hoyg veszel egy conquest gear darabot,mondjuk egy conquest övet,azt felfejleszted 330-332-re tokenből,elmész Fp-re ahol ha esik kék 330-332 öv akkor elfutsz vele az ikrekhez,felveszed a 330 vagy 332 premium küldetést,a 330 vagy 332 kék övet discardolod,kész a küldi,majd bevásárolsz a pasiknál 330 vagy 332 kék modokból,fogsz egy adapted armor szettet,tele teszed őket 330 vagy 332 modokkal és elmész FP-re,ahol mostmár 330-334 itemek eshetnek.Ha jobb esik mint ami rajtad van le cseréled.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák