Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sylard8

    tag

    2013.03.22-n vásároltam itt PH-n egy E8400 processzort,már aznap nem stimmelt valami, mivel csak 2.7 GHZ-en indult csak el.Az alap órajele ennek a procinak 3GHZ!!
    Mondtam is az eladónak,de úgy voltam vele,hogy régi 6 éves P5K lehet, hogy a kondik?Mint utóbb kiderült badarság volt ezt feltételezni!Sajnos nem volt alkalmam a gari időszak alatt letesztelni másik lapban!
    rá kb 2 hónap múlva már csak 2.6 GHZ tájékán indult el.
    Ezzel a lappal a 6 év alatt egy kezemen meg tudnám számolni a blue scrren-t,de az utóbbi időben sajnos sok volt,rá kb 1-2 hétre már csak 2.1-en indult el,és most beállítottam 2 GHZ-re azon stabil nagy terhelés alatt is.
    Volt 2 másik lapban is tesztelve ASROCK(G41) ? és egy ASUS P45-ben mind2nél ugyanaz a hiba mutatkozott,alap órajelen nem tudott elindulni 1x sem a proci.
    Az eladó szerint irodai gépekben üzemelt a proci éveken át,viszont gondolom kiszerelés után elfekvőbe került és teszteletlenül adta tovább,aminek én lettem az áldozata sajnos!
    Maga az üzlet lebonyolítása gyors és korrekt volt.

    Mivel becsapva érzem magam,utólag egy fekete,vagyis negatív értékelést kérnék fecos2-nek.

Új hozzászólás Aktív témák