Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Egon #69 üzenetére

    Ez úgy működik (nálam), hogy 1 darab lvl5 (Cyclops) és 4 lvl4-s egységem adja a sereget...2 lvl4-s egység (Maiden és a Pala') élesztenek, de ugye azok nem tudnak a szintjük felett éleszteni, ezért Reserve-ből jön a lvl5 egység...van pár helyzet amikor meg lehet szívni, és nem sok lvl5-s lény van nagy számban, de pl. az Ent-t ezért használtam...csak az a fránya tűz.
    ..sőt lehet hogy most végre fel tudom tankolni magam óriásokkal akkor elgondolkodom a váltáson.
    Ritkán van rá szükség, de akkor jól jön....az utolsó húzos csatám nemrég egy tárggyal volt, a végeredmény nem volt valami fergeteges (idézett lényeket nem számolta), de a csata nagyon kemény volt, 3 Friendly Gremlin torony folyamatosan idézett brutál létszámban, az alap csata sem volt gyenge...de mivel a hosszan tartó csata nem az erőssége a hősnek, a lassan töltődő Mana és az egyre lassuló Rage miatt.
    357 pillanatnyilag a veszteség nélkül megvívott csaták száma, már nem foglalkozom vele, szinte minden lényt tudok pótolni jelenleg (az óriás necces még).
    a pénz jelenleg 6 milla...ezt is csak a Coach miatt érdemes figyelni (1milla egy csata), nem spoiler mert semmi extra csak érdekesség.
    ..
    van egy időszak a játékban amikor nagyon sok a csata (egyébként is mondjuk), és kicsit elkapja az ember orrát a rókabőr szag, na..érdemes menni és menni, mert utána feljavul.
    Amúgy is kicsit rutinból jött ez a rész (szerintem!), de nagyon összeállt a sorozat részleteiben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák